Aktualności

Więcej o: Powiatowo-Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Powiatowo-Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 18.10. 2021r w sali widowiskowej ŁDK odbyły się Powiatowo-Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej, jako podziękowanie nauczycielom, wychowawcom oraz pracownikom administracji szkolnej za aktywność i zaangażowanie w pracę dla szkoły i środowiska.
(więcej…)
Więcej o: Apel z okazji Dnia Nauczyciela

Apel z okazji Dnia Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej – polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 roku, określone ustawą – Karta praw i obowiązków nauczyciela jako Dzień Nauczyciela. Od 1982 roku na mocy ustawy Karta Nauczyciela obchodzone jako Dzień Edukacji Narodowej.

Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława II Augusta i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowyw dniu 14 października 1773 roku. Potocznie dzień ten nadal zwany jest Dniem Nauczyciela.

W naszym Ośrodku odbył się apel z okazji Dnia Nauczyciela ( 12.10 )

Więcej o: „Bezpieczeństwo i aspekty prawne w przypadku łamania zasad i obowiązujących regulaminów”

„Bezpieczeństwo i aspekty prawne w przypadku łamania zasad i obowiązujących regulaminów”

Spotkanie młodzieży z klas branżowych z sierż. szt. Edytą Kowalczyk z Komendy Powiatowej Policji w Łosicach (12.10) pod hasłem: „Bezpieczeństwo i aspekty prawne w przypadku łamania zasad i obowiązujących regulaminów”. Dziękujemy pani Edycie za kolejne ciekawe zajęcia i zaspokojenie potrzeby zdobywania wiedzy i coraz głębszego rozumienia świata przez naszych uczniów😊