Aktualności

Więcej o: X Bieg „Wilczym Tropem”

X Bieg „Wilczym Tropem”

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy Ośrodka (niektórzy z rodzinami) wzięli udział w Biegu „Wilczym Tropem” (24.09)

Więcej o: Dzień bez samochodu

Dzień bez samochodu

Dzień bez samochodu za nami🙂
Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasz apel i – zamiast autem – pieszo, rowerem lub z kijkami pokonali drogę z domu do szkoły 😍
A tak wyglądały dzisiaj parkingi wokół naszej szkoły i internatu:
Więcej o: Nasi harcerze na warsztatach w Pucku

Nasi harcerze na warsztatach w Pucku

Pozdrowienia z Pucka 😁 przesyłają nasi harcerze, którzy dotarli na Warsztaty pt. „Kolory życia” ❤🧡💛💚💙💜 Podróż pociągiem okazała się fajną przygodą, a Puck powitał ich słoneczną pogodą i pysznym obiadem. Przed nimi pięć dni wypełnionych warsztatami, zajęciami, zabawami i wycieczkami😁
(więcej…)
Jako współorganizatorzy Mistrzostw Polski ZSS „Sprawni-Razem” w Biegach Przełajowych
już za tydzień będziemy gościć w naszym Ośrodku liczne grono sportowców i trenerow, którzy zadeklarowali chęć udziału w mistrzostwach.
Obecnie trwają intensywnie przygotowania do przyjęcia gości i zapewnienia im bezpieczeństwa na trasie biegów.
Zapraszamy do kibicowania sportowcom z naszej placówki! 
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i tekst „MISTRZOSTWA POLSKI ZSS SPRAWNI-RAZEM BIEGI PRZEŁAJOWE sobota/ 24 września 2022 r./JEZIORY program: 10:00 -rozpoczęcie zawodów 10:15- start dziewczÄt rocznik 2007 młodsze, dystans 1200 m 10:35 start chłopców rocznik 2007 młodsi, dystans 1500 m 10:55 start dziewcząt rocznik 2006 starsze, dystans 1500 m 11:15 start chłopców rocznik 2006 starsi, dystans 3000 m Powiat gazeta ŁOSKE astoiGmin YCIESIEDLECKTE ŁDK Steuf.... podlasie24.pl”
Więcej o: 29 akcja Sprzątania Świata – Polska ph: „Wszystkie śmieci są nasze”

29 akcja Sprzątania Świata – Polska ph: „Wszystkie śmieci są nasze”

Wzięliśmy udział w 29 akcji Sprzątania Świata – Polska ph: „Wszystkie śmieci są nasze”🙂 W dniach 15-16.09.2022 r. porządkowaliśmy teren wokół naszej Placówki.
Na podsumowanie 29 akcji sprzątania członkowie Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody utrwalili naszą wiedzę i umiejętności segregacji odpadów. W przyjemny i lekki sposób mówili o bardzo ważnych i poważnych sprawach ochrony środowiska teraz i w przyszłości.
Ciekawostka!
Produkcja 1 torebki foliowej trwa mniej niż 1 sekundę. Reklamówka służy nam średnio przez 20 minut, tyle co droga ze sklepu do domu, a rozkłada się blisko 400 lat!😲 Szacuje się, że liczba reklamówek, którą każdego roku wprowadza się na rynek waha się od 500 miliardów do 1 biliona!😮
Miło nam poinformować, że nasz uczeń Dawid Sobczuk uzyskał dyplom zawodowy kucharza 😊👨‍🍳
Gratulujemy!
Więcej o: Tydzień profilaktyki chorób zakaźnych

Tydzień profilaktyki chorób zakaźnych

Wzięliśmy aktywny udział w ogólnopolskiej akcji „Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych”🤧😷😊
Uczniowie podczas zajęć lekcyjnych i zajęć w internacie otrzymali wiedzę potrzebną do dbania o zdrowie własne i najbliższych. Oglądali filmy edukacyjne, rozwiązywali zadania. Młodzież ze szkoły branżowej uczestniczyła w wycieczce do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łosicach gdzie zebrała informacje dotyczące korzyści z dbania o zdrowie i wczesnej profilaktyki.